"Żyj każdą chwilą tak mocno jak umiesz"

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Louis Tomlinson i Eleanor Calder... czy pasują do siebie?

#4

Hej :) Przeglądając zdjęcia Louisa i Elen (tak sb ją nazywam xd) pomyślałam, że mogę przedstawić swoje zdanie na temat ich. Cóż, oczywiście wolałabym aby był wolny (no... dziewczyny, kto by nie chciał xD) ale uważam, że to słodka para. Widać, że są razem szczęśliwi. Zetknęłam się z informacjami typu "ona go wykorzystuje" albo "pracowała jako prostytutka" (co nie jest prawdą bo ona prawdopodobnie jest bezrobotna). Ale co to ma za znaczenie, skoro on ją wybrał? Jako fanka jego i całego zespołu, cieszę się, że oni są szczęśliwi. Aby nie było, że ich całkowicie popieram to ja widzę również minusy. Widać też jak Lou się zmienił. Nie ukrywam, że zaniepokoiło mnie gdy fanka podeszła do Louisa (była z nim Elen) i prosiła o autograf, a on odmówił, bo był na randce. Raczej nie było to właściwe zachowanie, ale każdej gwieździe się zdarza coś głupiego zrobić.
Dlatego moje zdanie jest takie: Jeśli on jest szczęśliwy to i ja jestem szczęśliwa. Może ona nie jest miła, ale Lou ją kocha i to się liczy. A jakie jest Wasze zdanie? :) Piszcie w komach.

Macie sweet zdjęcia pary :) Czyż nie są słodcy? Obydwoje szaleni xD

Omg! Jak patrzyłam na ich zdjęcia to nie wiedziałam które dodać xD Zapomniałam dodać, że były również pogłoski o tym jak zachowuje się Elen na imprezach itd... wicie, ona ma niecałe 20 lat. Chyba każda kobieta w tym wieku szaleje. Lou również lubi chodzić na imprezy, więc why not ? Swoją drogą uwielbiam styl Eleanor :P Pozdrawiam, buziaki ;)
Tagi: #4
15.03.2013 o godz. 15:00
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Fuck-everything-Im-Belieber
16.03.2013, 16:35
Podobają mi sie jako para ;) pasują do siebie i to widać ;)

Paula_Salvatore:D
15.03.2013, 18:11
Paula_Salvatore:D napisał(a):
jakie z niego ciasteczko <3 ty tez bys pasowala XD

GreenJB
15.03.2013, 15:15
GreenJB napisał(a):
Ja tam ją bardzo lubie i jak ty jestem szczęśliwa, że ma przy sobie dziewczynę którą darzy uczuciem. W ogóle wyglądają z sobą SUPER SŁODKO!!
statystyki